1992 yılında Birleşmiş Milletler'de alınan kararla 10-16 Mayıs tarihleri Dünya Engelliler Haftası olarak anılmaktadır.
Bu doğrultuda okulumuz 11/A şubesi öğrencimiz Hüseyin Mert AZBAY, engelli bireylerin trafikte yaşadığı zorluklara dikkat çekmek ve yaşamlarını kolaylaştırmak amacıyla, Balıkesir Trafik Şubesi Ekibi ile birlikte şehiriçi trafik denetimine katılarak anons yaptı. "Siren sesi ile kendimi güvende hissediyorum" diyen öğrencimizin sevincini paylaşan trafik ekiplerimize ve desteklerini esirgemeyen okul idaremize teşekkürlerimizi sunarız.